جدیدترین گیم ها برای موبایل های android

دانلود بازی موبایل

گیم تولد تاریکی Darkness Reborn v1.1.8 آندروید + مود + تریلر

یکی از بهترین گیم های اکشن اندروید با امتیاز ۴٫۴ در گـوگل پلی!

Darkness Reborn بازی اکشن و فوق العاده جذاب است که برای اندروید منتشر شده است و در گوگــل پلی امتیاز ۴٫۴ را به دست آورده است! تاریکی سرنوشت شما را رقم می زند! این شعاری است که در گیم تولد تاریکی به کار رفته است! اژدها آزاد شده است و هم اکنون تاریکی و نیروهای اهریمنی تمام جا را فرا گرفته اند هم اکنون شما در این بازی باید در نقش یک جنگجوی قدرتمند با عزم همه تلاش را به کار گیرید تا به جنگ با این نیروهای اهریمنی بروید سرانجام به هدف نهایی یعنی از بین بردن شوالیه تاریکی اژدهای خشم گین برسید! مسافرت را در جهان تاریکی ها شروع کرده و با چالش های مختلف ی که پیش روی شماست مبارزه بکنید ، شما جنگجوی واقعی هستید پس این را به تمام ثابت بکنید تاریکی ها را یکبار برای همواره از سرزمین خود بیرون بکنید ! پیروزی با شماست! با استفاده از قابلیت مولتی پلیر بازی می توانید با دوست ها وارد جنگ شوید توانایی های را به آنها نشان دهید. در این گیم آنلاین فوق العاده زیبا جذاب می توانید تیم هایی ۳ نفره تشکیل داده در مقابل دوست ها به بازی بپردازید. گیم یکی از جذابترین گیم های آنلاینی است که تهم اکنون برای آندروید منتشر شده است و می تواند تا ساعت ها شما و دوست ها تان را سرگرم خود بکنید . اگر شما از علاقه مندان بازی های اکشن صد اما آنلاین می باشید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این گیم بی مثل را از دست ندهید. برای دانـلود عکس های بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. گیم تولد تاریکی Darkness Reborn v1.1.8 آندروید + مود + تریلر, ۳٫۴ out of 5 based on 83 ratings
بازی عمیق زیر آسمان Deep Under the Sky v1.205 android – بدون نیاز به دیتا + تریلر
Deep Under the Sky | شگفتی جهان را در این بازی ببینید!

Deep Under the Sky بازی فوق العاده قشنگ و گرافیکی است که برای android منتشر شده است و در نگاه اول که وارد گیم شوید ممکن است با بگویید وارد جهان ی رنگ ها و گرافیک شده اید درست هم می گویید! بازی با قیمت ۳٫۹۹ دلار در فروشگاه به فروش می رسد و تهم اکنون دارای امتیاز بالای ۴٫۲ ستاره است . تمام چیز از انفجار چتر دریایی شروع شد! با مصرف از کنترل های آسان بازی در هوا پرواز بکنید و یک چشم انداز بیگانه روانگردان را کشف بکنید ! من آن را حفاری کردم …. یک حفاری بسیار عمیق چیرهای بسیاری را کشف کرده ام آیا شما نیز می توانید در این جهان ی بی مثل چیزهای نو ی کشف بکنید که باعث شگفتی شما شوند؟ بازی بسیار زیبا است و بدون شک شما شیفته آن خواهید شد این گیم فوق العاده است!

خصوصیات ی اصلی کلیدی بازی:

- کشف چشم انداز بیگانه و روانگردان

- گرافیک بی مثل بی نهایت بالای بازی

- بیش از ۸۰ وهله در جهان ی زیبا ی گیم انجام دهید!

- موسیقی متن فیلم زیبا chillout

- کنترل آسان یک انگشتی بازی

- ستاره ها جوایز پنهان بازی

- انفجار فراگیری تمام جا با فیزیک واقعی

- جمع آوری تمام ستاره ها را برای باز کردن حالت DARK

توصیه می کنیم به هیچ وجه این بازی بی شبیه گرافیکی را از دست ندهید. برای دانـلود و عکس های بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!
بازی کشتی گمشده The Lost Ship v2.5 اندروید – همراه دیتا + تریلر

یک بازی ماجراجویی فکری بسیار زیبا

The Lost Ship یک بازی فوق العاده قشنگ و فکری بی نظیر است که برای android منتشر شده است. ماجراجویی خود را شروع کنید سعی بکنید تا با حل پازل معماهای مختلف کشتی دزدان دریایی که قرن ها پیش منفجر و در اعماق دریا غوطه ور شد را پیدا بکنید . عموی شما هنری جریان های بسیاری در این مورد برای شما تعریف کرده است، اکنون زمان کودکی شما به انتها رسیده باید با مصرف از مهارت های باستان شناسی که دارید همه تلاش را به کار گیرید تا این کشتی را ردیابی و گنجینه ای که در اعماق دریا پنهان شده است دست یابید. آخرین مطالعات نشان می دهد که این کشتی دچار طوفان شده و بعد از انفجار در جزایر کارائیب گرفتار شده است. هم اکنون دست به کار شوید و قبل از هر کسی دیگری این کشتی گم شده را پیدا بکنید !

خصوصیات ی بازی:

- ماجراجویی بسیار سخت و فریبنده

- بیش از ۷۰ صحنه مختلف و گرافیکی

- موزیک متن بی مثل

- نقشه پویا برای نمایش محیط اطراف موقعیت شما

- ده ها پازل سرنخ برای کشف

- پشتیبانی از گوشی تبلت های اندروید

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این گیم را از دست ندهید!

گیم کشتی گمشده The Lost Ship v2.5 آندروید - همراه دیتا + تریلر, ۳٫۰ out of 5 based on 26 ratings