اخیرأ برای پیشگیری از ابتلای احتمالی به سرطان ، تخمدان‌ها و لوله‌های رحم (فالوپ) خود را با جراحی برداشت .  او مادر ، مادربزرگ و خاله‌اش را به علت ابتلای به سرطان تخمدان‌ها از دست داده . آزمایش‌های نشان داد خانم جولی مبتلا به سرطان نیست ، اما پس از مشورت با پزشکان برای جلوگیری از ابتلای احتمالی به این بیماری در آینده ، تصمیم به برداشتن تخمدان‌ها و لوله‌های رحم گرفته شد . جولی و همسرش براد پیت شش فرزند دارند که سه تای آن‌ها را به فرزندی قبول کرده‌اند. لازم به یادآوری است که “آنجلینا جولی” علاوه بر اینکه ستاره سینمای هالییوود است ، یکی از برجسته ترین فعالان دفاع از حقوق زنان و کودکان در جهان است و بخش بزرگی از دارایی خود را در این راه هزینه کرده است !

 

 

آنجلینا جولی : اخبار جدید از میزان درصد پیشرفت سرطان در این بازیگر هالیوودی

آنجلینا جولی . (Angelina Jolie)

اخیرأ برای پیشگیری از ابتلای احتمالی به سرطان ، تخمدان‌ها و لوله‌های رحم (فالوپ) خود را با جراحی برداشت . 
او مادر ، مادربزرگ و خاله‌اش را به علت ابتلای به سرطان تخمدان‌ها از دست داده .
آزمایش‌های نشان داد خانم جولی مبتلا به سرطان نیست ، اما پس از مشورت با پزشکان برای جلوگیری از ابتلای احتمالی به این بیماری در آینده ، تصمیم به برداشتن تخمدان‌ها و لوله‌های رحم گرفته شد .
جولی و همسرش براد پیت شش فرزند دارند که سه تای آن‌ها را به فرزندی قبول کرده‌اند.
لازم به یادآوری است که “آنجلینا جولی” علاوه بر اینکه ستاره سینمای هالییوود است ، یکی از برجسته ترین فعالان دفاع از حقوق زنان و کودکان در جهان است و بخش بزرگی از دارایی خود را در این راه هزینه کرده است !

 

 

آنجلینا جولی : اخبار جدید از میزان درصد پیشرفت سرطان در این بازیگر هالیوودیPrint آنجلینا جولی : اخبار جدید از میزان درصد پیشرفت سرطان در این بازیگر هالیوودیPDF

لینک فایل های موجود در متن :

رسانه | تست ۲

منبع مطلب :

http://khalezanak.com/